Typy vztahů

Umíte si vybrat správného partnera?

Napište si objednávku svého životního partnera

I když příznivá touha může motivovat vaši odvahu říci danému partnerovi ano, je to pro život málo. Nestačí chtít dům na Václavském náměstí. Je zapotřebí přesně specifikovat kde, za kolik, jak starý, kolik pater atd.

Pokud přesně víte, koho chcete, můžete jasněji odhalit, koho nechcete. Navíc přesná specifikace stimuluje podvědomí a spouští hledací mechanismy, které již mnohým přinesly žádaného partnera s matematickou přesností.

Tak pojďme do toho:

  1. Nejprve si specifikujte, co je pro vás důležité v oblasti práce, zájmů a přesvědčení
  2. Ujasněte si svůj postoj k sexu a jakou roli by měl váš partner hrát
  3. Ujasněte si svůj postoj k financím a jakou roli by měl váš partner hrát
  4. Pokud rádi cestujete, poznamenejte si to
  5. Pokud máte rádi jídlo, určitě nebudete chtít jíst sami
  6. Uveďte další důležité specifikace

Nyní si napište jednoduché, ale úderné věty, které dle výše uvedených bodů vymodelují člověka, kterého chcete. Čím jasnější specifikace, tím lépe. Potřebujete vytvořit laserový paprsek, který svým zaostřením zacílí zcela přesně a vybere z miliardy toho vašeho. Lidí je na zemi dostatek, tak se nebojte a odvažte se napsat objednávku zcela přesně. Pište, co vás napadne s pomocí vašich vypsaných bodů, a nijak se neomezujte.

Hotovo? Skvělé. Nyní přichází další krok a tím je otesání přebytečností. Potřebujeme vyrobit pět krátkých úderných a lehce zapamatovatelných vět. Tak do toho. Pokuste se svou objednávku tak vyladit, aby se nedala zaměnit s nikým jiným.

Pokud je objednávka hotova, tak si chvilku odpočiňte, a vraťte si k ní později. Při pozdějším čtení si představujte, že daného partnera již máte, a pozorujte své emoce. Činí vás její čtení a představování šťastnější? Pokud ano, tak jste ji napsali správně. Pokud cítíte, že by se dala napsat ještě euforičtěji, tak neváhejte a učiňte tak.

A teď poslední krok: Naučte se objednávku zpaměti a měsíc si ji každé ráno příjemně odříkávejte. Při žádné větě nesmí docházet k negaci ze strany vašeho mozku. Věty musí působit příjemně a ladně. Pokud se tak neděje, tak danou větu přefrázujte.

Po měsíci objednávku založte někam do knihy a nechte ji spát. Zapomeňte na ni. Přestaňte se starat, jak dopadne, jak se to celé stane.

Zkušenost ukazuje, že během tří až šesti měsíců se vaše objednávka zrealizuje. 

( Aleš Kalina )

Já k tomu dodávám, že je to programování podvědomí – my mu dáme přesné přání a pak mu dáme čas na to, aby k nám takovou osobu přitáhlo… jak? To je jeho věc. My mu věříme a tak to necháme v jeho režii. Opravdu to funguje. Podvědomí plní přesně to, oč je požádáme – tak si musíme dát pozor, co si přejeme. Někdy nás osud potrestá právě tím, že nám dá to, co si přejeme, pokud si to neumíme přát dostatečně dobře . Přesvědčila jsem se o tom na vlastní kůži.

 ( Sem.miš )

 

Tajemství skrytá ve vašem dětství

Jen málokdo si plně uvědomuje, že ve svém dospělém životě pouze ztvárňuje pravdy, které si jako malý zapsal do své hlavy.

Přišli jsme na svět s čistou hlavou a s velkou schopností se učit principům života. Ne vždy jsme ale okoukali dobré věci.

Správně vedená výchova dnes neexistuje. Dokonce i dobře míněný výchovný manévr může být dětským mozkem zapsán destruktivně.

Je tedy nezbytné vědět, co ve své hlavě vlastně nosíme. Jaké zápisy jsme si zapsali a jak se projevují v našem běžném životě. Zapsané pravdy se totiž zhmotňují ve všech oblastech a mohou mít i destruktivní charakter.

Vaše současné chování ve vztazích uložené zápisy odráží. Často nás k sobě táhne to, co je nám známé z naší minulosti, bez ohledu na prospěšnost. Jinými slovy, dokonce, i když jste nesnášeli výbušnost svého otce nebo způsob, jakým jste na sebe vzájemně působili s dětmi na

Jestliže žena, která touží po novém partnerovi, bude mít ve své hlavě napsáno "Muži jsou sobci", vždy si nalezne muže, který jí tuto pravdu bude potvrzovat. A to na začátku bude určitě velmi laskavý a milý. Zapsaná pravda se žel mohla zapsat již v raném dětství při hraní na písku se "zlým" chlapečkem.

Vždy je proto dobré se nejprve naučit pracovat se svojí hlavou. Odhalit zápisy z dětství i z minulých vztahů, které by mohly mít odpudivý charakter pro nového žádaného partnera, a pak se teprve pustit do vyvěšení vlajky na svůj hrad, oznamující vaši volnost k přijímání návštěv. 

 

( Aleš Kalina )

<< 1 | 2

 

ZAJÍMAVÉ ODKAZY

http://slunecnyzivot.cz/2013/06/oblicej-jako-zrcadlo-nasich-organu/

( kdo si chce svépomocí určit, co mu je a jak si od toho pomoci :-) mrkněte sem )

http://odchazime.cz/

( kdo viděl film Matrix, tak ví, jak pár lidí umí vytvořit umělý svět a systém pro celý svět. Žijeme v podobném a hledáme cesty ven... )

http://dokumentarni.tv/

( velmi zajímavé filmy volně ke stažení )

http://www.zdravotnicke-potreby.com/

( kdybyste potřebovali pomoci s handicapem.. )

 

 

Anketa

Věříte, že psychika ovlivňuje tělesné projevy i v podobě nemocí?

Věřím (7 186)
Něvěřím (192)

Celkový počet hlasů: 7722

Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

 

Kdo bloudil, může ostatním o to lépe ukázat cestu.
Christoph Lehmann

 

Kontakt

Michaela